Online Photoshop Yap

 

Photoshop CS3,CS4 veya CS5 programını indirmeden photoshop kullan manız mümkün.Bunun için aşağıda bulunan araç yardımıyla photoshop la çalışabilir indirmeden photoshop yapabilirsiniz.


Bu araca alternatif olarak bedava photoshop yapabileceğiniz başka  fotoşop websiteleri de bulunmaktadır.Bunları kısaca tanıtacak olursak;

http://www.phixr.com/

Photoshop gibi gelişmiş bir arayüze sahip olmayan fakat birtakım basit online resim düzenleme işlemlerini yapabileceğiniz kullanışlı bir online resim programı.

 

http://www.pixer.us/

Yine çok kullanışlı olmayan sade bir online photo editor.

 

http://www.sumopaint.com

Rakiplerine oranla iddaalı bir website, photoshop la yapılan birçok işlemi aynı şekilde sumo paint aracılığıyla da gerçekleştirebilir,resimlerinize efektler vererek kaydedebilirsiniz.

 

http://www.onlinephototool.com/

Resimlere siyah/beyaz,sepia efekt verme gibi standart photoshop işlemlerini internetten gerçekleştirebileceğiniz fotoğraf düzenleme aracı.

 

http://www.picture2life.com/

Fotoğraflarınıza animasyon vb. işlemleri gerçekleştirebileceğiniz fotomantaj sitesi.

 

http://fotoflexer.com/

Resimlerinize online çerçeve ekleme gibi düzenlemeleri yapabileceğiniz ve çok fazla hazır şekilin bulunduğu bedava resim düzenleme sitesi.

 

http://www.splashup.com/

Bir ya da daha fazla resmi aynı anda düzenleme olanağı sağlayan bu site photoshop severler için biçilmiş kaftan.

 

http://snipshot.com/

Profesyonel (Ücretli) resim düzenleme hizmeti de sağlayan bu site de farklı formatlarda resimleri kaydedip düzenleyebilirsiniz.

http://www.cellsea.com/media/index.htm

Free online photo editor olarak tanımlanan bu hizmetle fotoğraf resim düzenleme işlemlerinizi online olarak kullan manız mümkündür.

 

“Online Photoshop Yap” üzerine 17 düşünce

  1. slm ben bi fotoshop yaptımda facebook’ta nasıl paylaşabilirim ?? lütfen cevap verin nolurr ya lütfen çok önemli bişe için soruorummm.. :/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>