Adobe Photoshop CS4 Türkçe FULL İndir

Photoshop’la haşır neşir olmayan,henüz yeni yeni fotoshop çalışmaları yapanların başlangıçta karşılaştığı en büyük sıkıntı programın orijinal dilinde (İngilizce) olmasından dolayı beyinde kurgulanan karelerin fotoğraflara yansıtılması güç hale gelmektedir. Eğer photoshopla yeni tanışmış biriyseniz ve ingilizce bilginiz yeterli seviyede değilse sizlere önerim Adobe Photoshop CS4 Türkçe Full İndirmenizdir. Bugün sizlere sunduğumuz program fotoşopun CS4 sürümüdür. Bu sürüm önceki sürümlere nazaran beklendiği gibi birtakım yeni ek özelliklere sahiptir. Photoshopun genel özelliklerine kısaca değinecek olursak fotoğraflarınızı kesebilir,boyutlandırabilir, fotomontaj yapabilir ,rütuş işlemleri gerçekleştirebilir,photoshopla web siteleri yapabilir,resimlere efektler verebilir,fotoshopla button banner yapabilir,renklerle oynayabilir,hayal gücünüzü kullanarak kendinize özgü çalışmalar çıkarabilirsiniz. Biz her ne kadar ilk etapta photoshop’un ücretsiz  Türkçe olarak indirilip kullanılmasını önersekte kendinizi geliştirip ufkunuzu genişletmeniz açısından ileride mutlaka adobe photoshop ingilizce’de çalışmalar yapmanızı tavsiye ederiz.

Adobe Photoshop CS4 Türkçe nin indirme adresleri tek link ve ücretsiz olarak aşağıda yer almaktadır.Program kurulumu hakkında detaya girmeye gerek olduğunu düşünmüyorum fakat sıkıntı yaşayan arkadaşlar olursa konu altına yorum bırakarak gerekli yardımı alabilirler.Windows 7 / Vista / Windows Xp sürümleriyle uyumludur henüz Windows 8 de deneme şansım olmadı fakat gerekli uyumluluk ayarları yapıldığı takdirde Windows 8 sürümünde de rahatlıkla kullanılacağını öngörmekteyim.

Turbobit’ten İndir

LetitBit’ten İndir

Adobe Photoshop CS4 Türkçe FULL İndir” üzerine 21 düşünce

  1. Burak

    Kardeş ben bu programı iki senedir kullanıyorum. Baya iyi biliyorum yani. Türkçe kullandım hep. Şimdi indirdim Türkçe diline basıyorum İngilizce oluyor.(Format atıldıgında programı d ye atmayı unutmuşum o yuzden silindi.)

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>